HLÍDÁNÍ KOČEK NA VYSOČINĚ – HLÍDÁNÍ BEZ KLECÍ
HLÍDÁNÍ MORČAT, KRÁLÍKŮ, KŘEČKŮ A JINÝCH HLODAVCŮ

Hodnocení

Pokud se Vaší kočce u nás líbilo, nebo máte nějaký námět pro zlepšení, napište mi o tom.

Markéta, Senohraby 27. 05. 2017
Naši kocourci Merlin a Cipísek jsou dlouholetí a věrní návštěvníci. Jsem ráda, že jsem inzerát Ivy tenkrát objevila. Každý rok jezdíme na několik týdnů na dovolenou do zahraničí. Naše první zkušenost byla výborná. Jeden z našich kocourů byl zraněný a vyžadoval každodenní ošetření. Díky vzorné péči Ivy, jsme si dovolenou plně užili a vůbec si nemuseli dělat žádné starosti. Dostávali jsme pravidelné zprávy, jak se našim kocourkům daří. Letos tam jedou již pátým rokem a už se tam cítí jako doma. Mají své oblíbené skrýše, které si při příjezdu jdou hned zkontrolovat. Dokonce, když je jedeme po dovolené vyzvednout, ani nechtějí domů. Všem, kdo očekávají zodpovědný a láskyplný přístup, mohu jen doporučit. Děkujeme Ivo a přejeme spoustu spokojených kočičích návštěvníků.
Soňa, Jihlava 12. 07. 2017
Chtěla bych tímto moc poděkovat Ivě, která se krásně starala o našeho kocourka Garfielda. Pro mě je Garfield jako moje dítě a tak jsem chtěla, aby měl veškeré pohodlí v době kdy pojedeme na dovolenou. Aby se cítil dobře a nic mu nechybělo. Bylo pro mě velmi důležité, aby co nejméně strádal, že není ve svém prostředí a není s námi. Jelikož znám Ivu osobně jako opravdu báječnou ženu, bylo pro mě rozhodování dát Garfieldka k Ivě na 14 dní, snadné. Udělala jsem určitě dobře, protože Garfield byl spokojený a nic mu nechybělo, dokonce si našel kočičí kamarády:-) Iva je velmi starostlivá a láskyplná, všechny kočičky a kocouři kteří k ní jednou ,,na prázdniny´´ :-) jsou hned bráni jako blízcí členové rodiny a vím, že pokud to jen trošku jde, Iva jim snese ,,modré z nebe´´:-) Pokud chcete, aby se vaše kočička nebo kocourek cítili dobře a měli veškerý komfort a vy si mohli užít s klidem v srdíčku dovolenou , že je o vašeho čtyřnohého kamaráda opravdu dobře postaráno, mohu Vám vřele doporučit, dát Vašeho mazlíčka právě k Ivě do vřelého domácího prostředí.
Ondřej 28. 06. 2018
Naše kočka už byla "na pobytu" 3x a vždy byla spokojená :-)
Lenka 14. 07. 2018
Moc děkujeme za skvělou péči o našeho Bubáčka. Díky Vám si i on užil takovou svoji "dovolenou". Nádherné místo, milá a laskavá rodina, vzorná péče. Bubáček ani nechtěl zpátky domů. Díky průběžným zprávám jsem po celou dobu naší dovolené věděla, jak se mu daří. Jsem moc ráda, že jsem Vás našla, doporučuji všema deseti.
Lenka 23. 07. 2018
mohu pouze doporučit...skvělá péče, krásné místo,Iva,která kočkám rozumí a udělá vše,aby se u ní cítili jako doma..děkujeme
Iva, Brno 24. 07. 2018
Moc děkujeme paní Ivě, že se ujala skoro na dva týdny naší kočky Čajdy. Co nás a určitě i Čajdu potěšilo nejvíce byl fakt, že si může chodit po celém domě a není nikde zavřená v kotci. K tomu tam má další kočičí hosty i domácí kočky, se kterými se může kamarádit. Paní Iva je velká milovnice koček, která k nim má vztah a rozumí jejich duši, takže se o kočky stará láskyplně a ke každé přistupuje individuálně na základě její povahy. Odjeli jsme na dovolenou s klidem a po návratu si převzali spokojenou kočku, která se teď sama doma v bytě bude asi trochu nudit :-) Moc děkujeme, budeme doporučovat a Čajda zde určitě nebyla naposledy!
Anna, Jihlava 08. 08. 2018
U paní Ivy naše kočička trávila dlouhou dovolenou už dvakrát a jistě se příští rok k ní vrátíme. Jsme naprosto spokojeni s péčí o našou Indušku a se skvělou úrovni komunikace s paní Ivou, včetně informací jak se naší kočičce daří během pobytu. Induška se vždycky s pobytu v hotilku vrací spokojená a klidná. Hotilek u paní Ivy můžu stoprocentně doporučit.
Julia 17. 10. 2018
S paní Ivou mame jen tu nejlepší zkušenost. 2x nam kocourka hlídala a vždy naprostá spokojenost. Dokonce poprve byl hlídáný i když ještě nebyl vykastrován a dělal pěkný bordel. Je vidět že paní Iva ty zvířata prostě miluje a hezký se o ně postará. Kočky se pohybují po celém domě, nejsou uzavřeny v jedné místnosti. Záchody a jídlo mají označené štítkem aby se to nepletlo. No prostě lepší hlídání se nenajde. Vřele doporučuji.
Martina 17. 01. 2019
Paní Iva je skvělá! Svého kocourka Bubíska jsem u ní nechala na celý měsíc a byla jsem naprosto bez starostí! Nejenže jsem věděla, že nebude nikde zavřený, paní Musilová mě vždy kontaktovala o tom, jak se Bubís má a co dělá. Nikdy bych ho nesvěřila jinam a touto cestou ještě jednou moc děkuji!
Skarlet 18. 03. 2019
Pani Musilová je veľmi milá a priateľská pani. O naše morčiatko Elinku sa vzorovo postarala, tak ako by sa starala o svojho mazlíčka. Sama chová 4 morčiatka aj s jej dcérami, ktoré to už majú v malíčku :) Každý deň sme sa kontaktovali ohľadne toho, ako sa Elinka má, čo robí či dostatočne papá atď. Ako každý majiteľ, tak aj ja som mala pochybnosti zveriť do cudzích rúk naše morčiatko, ale vo chvíli ako som k nim prišla a videla som ako sa pani Iva k Elinke postavila, tak strach zo mňa opadol, vedela som, že bude o ňu dobře postarané :) Ak budem znova potrebovať aby sa o Elinku niekto postaral, tak už viem na koho sa můžem obrátiť.:) ĎAKUJEME! :)
Mirka 16. 07. 2019
U paní Ivy jsem měla koťátka,Pikyho a Sněženku,poprvé a byli jsme všichni moc spokojení a nadšení. Paní Iva je zlatíčko, pravidelně jsme si psaly,takže jsem věděla co ti mí raubíři vyvádí. Koťátka byla v takové pohodě, že moje obavy z cizího prostředí byly úplně zbytečné. K paní Ivě se budeme vždy moc rádi vracet a ještě jednou moc děkujeme za 100% péči.
Iva 17. 07. 2019
Chtěla bych moc poděkovat paní Ivě a jejímu manželovi za vzorné pohlídání mého kocoura Ozzyho. Ozzy byl mimo domov poprvé za svých 8 let (a hned na 11 dní...), nebyla jsem si jistá, jak bude reagovat na pobyt v jiném prostředí, ale díky skvělému a pohodovému přístupu celé "pěstounské" rodiny paní Ivy vše dobře zvládl a vrátil se v pořádku domů. Hlídání u paní Ivy můžu jedině doporučit a ráda tak činím... :)
Ivana 22. 07. 2019
Moc děkujeme celé rodině Musilů, skvěle se postarali o naše tři morčátka po dobu naší dovolené, mile mě překvapily průběžné zprávy od paní Ivy jak se morčatům daří.
Všem doporučuji.
Lucie 27. 07. 2019
Všem co mají obavu svěřit své mazlíčky na hlídání mohu napsat jediné obavu u paní Ivy opravdu nemějte!
O Vašeho mazlíka bude postaráno na 100% s velkou láskou ke zvířátkům.Během pobytu naší králičice Fany u Ivy ,jsme díky zprávám věděli jak se jí daří což určitě uvítá každý.
Ještě jednou moc děkujeme,všem Vás můžeme jedině doporučit.Pokud budeme zase potřebovat hlídání,moc rádi se na Vás zase obrátíme :-)
Lucie 09. 08. 2019
Za mě a za našeho Brumíka jednička s hvězdickou. Paní Iva mě průběžně informovala o stavu a chování kocourka a ja se mohla naplno věnovat dětem na táboře. Pokud bych znovu potřebovala, určitě bych znovu zvolila hlídání u Ivy. Mohu jen doporučit. Velké díky !
Alice 15. 03. 2020
Oskar byl velmi spokojen. Moc se mu na jeho "dovolené" líbilo. Průběžně jsme dostávali zprávy o tom, jak se mu daří a jaké si našel kamarády.
Byli jsme s hlídáním opravdu spokojeni. Určitě se Oskar zase někdy zastaví!
Moc děkujeme!
Iva 12. 07. 2020
Jsem velice vděčná paní Ivě, že mi pohlídala kocourka Ozzyho po dobu mého stěhování. Ozzy tak přečkal dny, kdy bych se mu nemohla věnovat, v pohodovém rodinném prostředí, kde o něj bylo vzorně postaráno. Byl zde již podruhé a i když jsem se odstěhovala 250 km daleko, možná na dveře milého domku paní Ivy v budoucnu opět zaklepu... :) Díky moc a opět vřele doporučuji!
Petra 23. 07. 2020
Moc děkuji paní Ivě, za hlídní našho králíčka Pepíka. Skvělá péče, my jsme si dovolenou užili a Pepík taky:-) Vůbec jsem neměla strach našeho mazlíčka paní Ivě svěřit, perfetkní přístup, milá, ochotná ,vstřícná. Ještě jednou děkuji, určitě znova přijedeme:-) Mohu jen vřele doporučit!
Lenka 03. 08. 2020
Moc děkujeme za hlídání našeho kocouřiho parťáka Zorana, díky pani Ive jsme si mohli v klidu užít dovolenou s vědomím, že kocourkovi nic nechybí a má skvělé zázemí.
Šárka 04. 08. 2020
Ivo moc dekujeme za hlidani. Naše morče Rozinka si užila skvělé prázdniny ve společnosti ostatnich zvířátek a v úžasném prostředi. Určite Vás doporučím i ostatnim a my se budeme radi vracet. Dekuji.
Radmila Jarošová 07. 09. 2020
Chtěli bychom poděkovat paní Musilové a celé její rodině za to, že jsme mohli odjet v klidu na dovolenou.Náš roční kocourek Kája prožil celý týden v krásném domácím prostředí fantastické rodiny a jejich kočiček a pejska. Všem tento malý nejen kočičí, ale i zvířecí ráj doporučujeme. My se budeme určitě vracet a Kája říká, že se těší už teď.
Radmila a Miroslav Jarošovi
Marie, Kolín 09. 11. 2020
Děkuji tímto paní Musilové za hlídání a péči o Berušku. O kočičce jsem měla zprávy po celou dobu pobytu a byli s kočí i u veterináře, což nám velmi pomohlo. Příjemné prostředí, velmi vstřícný přístup, kočička tu měla opravdu kamarádské prostředí. Takže zdravíme a doporučuji :-))).
Laďka 16. 02. 2022
Mikes zdraví do Dusejova :) děkujeme za hlídání :)

Skvělá domluva a pristup, příjemné prostředí, fajn cena, a v neposlední řadě úžasná paní Iva a její rodinka - vřele doporučuji :)
Zuzana 22. 02. 2022
Děkuji paní Ivě a celé rodině za pohlídání našeho Karla. Úžasný přístup, ochota a super prostředí. Můžu jen doporučit. Paní Iva posílá průběžné info, tak jsme věděli, že je Karel v pořádku a nic mu nechybí :-) Určitě se vrátíme. Děkuji
Daniela 12. 05. 2022
Je moc fajn, že existuje něco takového, jako je hlídání kočičky, a je ještě víc fajn, že to dělá někdo takový, jako je paní Musilová, ze které cítíte, že ji to baví a že má velmi ráda zvířata. Náš starší kocourek není zvyklý na změny, proto jsme se báli, jak bude pobyt v neznámém prostředí snášet. Vše ale proběhlo hladce. Hned po příjezdu nás pozdravil vítací pejsek a vítací kočička. Po příchodu do domu na nás dýchla velmi pohodová a přátelská atmosféra. Dům paní Musilové je na první pohled takový kočičí ráj. Celou dobu jsme měli zprávy i fotky, díky čemuž jsme mohli být zcela klidní. Náš kocourek měl péči, pozornost, neomezený pohyb po domě i zvířecí kamarády. Věřím, že se mu snad ani nechtělo domů! Ještě jednou moc děkuji za hlídání, byli jsme skutečně velmi spokojeni a můžeme doporučit všem, kdo se ocitli v situaci, kdy potřebují kočenku pohlídat.
Monika Amélie 01. 10. 2022
Máme kocourka Mikuláška, který byl u vás doma "Hostem" 15 dní z důvodu dovolené v zahraničí. Péče a přijetí celé vaší rodiny byla skvělá. Za vaši péči jsme velmi vděční, hodně jste nám pomohli a hlavně uklidnili, že je Mikulášek v pořádku. Přejeme další spokojené Hosty.

Kontakt

Iva Musilová

Dušejov 160, 588 05

(okr. Jihlava)

 

Tel : +420 605 12 72 18

e-mail: musilova-iva@seznam.cz

IČO: 07826249

počítadlo.abz.cz

Zanechte nám zprávu