HLÍDÁNÍ KOČEK NA VYSOČINĚ – HLÍDÁNÍ BEZ KLECÍ
HLÍDÁNÍ MORČAT, KRÁLÍKŮ, KŘEČKŮ A JINÝCH HLODAVCŮ

Jak to u nás chodí 


Mám zkušenosti s morčaty, zakrslými králíky a křečky, avšak ráda pohlídám i činčily, osmáky, myšky či jiné hlodavce.

Zvířata jsou ubytována ve vlastních klecích, avšak s možností pobytu ve velkém venkovním výběhu. Ten je zabezpečen jak shora proti příp. predátorům, tak zdola kvůli podhrabání se. Příp. se lze domluvit i na zapůjčení velké klece od nás.

V otázce krmení plně respektuji Vaše instrukce. Stejně tak Vám vyjdu vstříc v požadavcích na péči, kterou Váš miláček vyžaduje (kartáčování, mazlení, hraní si, apod.). Na očkování netrvám. Pokud hlodavec netrpí nakažlivou nemocí, ale potřebuje podávání léků, aplikování mastí či kapek, není problém se domluvit i na tom.

Pravidelné čištění klece a výběhu, mazlení a hraní si je samozřejmostí :-)

Krmení

Od jara do podzimu podáváme denně čerstvou trávu. Dále směs obilovin (ječmen, oves, pšenice), kukuřici, kousek ovoce a tvrdého chleba, zeleninové přebytky ze zahrádky a naše domácí seno.  V zimě tvoří hlavní složku potravy seno, obilí a sušená kukuřice. Přidáváme i slunečnicová semínka a kupovanou zeleninu a jablka.

Další krmení (snacky, granule, směsi,...) dle Vašich pokynů, příp. co si dovezete.

Ubytování

Zvířátka jsou ubytována ve vlastních klecích, avšak lze je po domluvě s Vámi vypouštět přes den do venkovního výběhu, kde mají boudičku, duté kmeny, kartonové roury, dřevo, seno, slámu, napaječku a v neposlední řadě stín.

V příp. potřeby nabízím zapůjčení prostorné klece. Též se můžeme domluvit i na převozu větších kotců či králíkáren přímo od Vás k nám vozem Ford Transit.

   

 

Kontakt

Iva Musilová

Dušejov 160, 588 05

(okr. Jihlava)

 

Tel : +420 605 12 72 18

e-mail: musilova-iva@seznam.cz

IČO: 07826249

počítadlo.abz.cz